دسته: لباس عروس

خرید لباس عروس و تهیه بهترین مدل لباس عروس یکی از آرزوهای رویایی هر خانومی میباشد و قطعا باید تحقیق و آشناییت کامل به روند تهیه لباس عروس و خرید لباس عروس … در مطلب قرار براتون توضیح مختصری از اهمیت لباس عروس بگیم لباسی که هر دختری آرزوی پوشیدنش رو داره و قطعا هیچ کسی نمیتونه از این لباس بگذره شاید خیلی شنیده باشید که افراد راجب این لباس اینگونه نظر میدن که بابا یک شب میخوای این لباس رو بپوشی چرا انقدر وسواسی اما همین یک شب برای یک دختر تا ابد توی ذهنش باقی میمونه اما برای انتخاب یک لباس عروس مناسب و ایده آل شما باید چیکار کرد ؟ چه نکته هایی رو رعایت کرده ؟ چجوری بین این همه مدل لباس عروس انتخاب کرد ؟ شاید خیلی از افراد تجربه خرید لباس مجلسی داشته باشند باید بگم سخت تر از لباس های مجلسیه در ادامه به یک سری نکات بسیار مهم اشاره خواهیم کرد که پیشنهاد میکنیم اصلا از دست ندید .

لباس عروس

همانظور که در قسمت بالا اشاره کردیم لباس عروس یکی از لباس هایی میباشد که یک بار بر تن خواهیم کرد و تا به امروز عروس و داماد هایی بسیار زیادی رو دیدیم که از یک ماه یا دوماه قبل به دنبال مدل لباس عروس بودن و به قول خودشان تهران رو زیر رو کردن در قسمت بالاتر تعدادی از محصولات مارو مشاهده کردید که از مدلهای جدید سال 2023 میباشد و یک سری از محصولات مختص به طراحان و همکاران ترکیه ایی ما میباشند و یک سری هم بدست طراحان کشور ایران میباشند و شاید هنوز در انتخاب لباس عروس تردید دارید و نمیدونید کدوم از مدل ها یا مدلهایی تا به الان دیده اید مناسب شما باشد …

اولین نکته در خرید لباس عروس

یکی از نکاتی که ما در این ده سال تجربه به عروس های عزیزمون گفتیم بحث راحتی شما میباشد قطعا شب عروسی یک شب ریلکس برای شما نیست و شما فعالیت های زیادی را خواهید انجام داد و صبح روز عروسی که از آرایشگاه خارج میشود این لباس را بر تن خواهید کرد تا پاسی از شب پس اولین نکته که باید عایت کنید بحث راحتی میباشد از لحاظ وزن لباس عروس از لحاظ ابعاد لباس عروس و اگر در پروف لباس عروس حس سختی و ناراحتی به شما دست داد بهتر است از انتخاب آن لباس خودداری کنید .

دومین نکته در خرید لباس عروس

دومین نکته در انتخاب لباس عروس این میباشد دقیقه نود تصمیم نگیرید خیلی از افراد رو ما دیده ایم که یک هفته یا دوهفته مانده مراسم به دنبال لباس عروس میباشد و هرچقدر هم شما در این تایم به دنبال لباس عروس باشید نمیتوانید انتخاب خوبی داشته باشید چراکه ذهن شما درگیر مراسم میباشد و یک حس زمان کم بودن به شما دست میدهد و سعی میکنید یک انتخابی کنید که خیلی به دل شما و عجلونانه تصمیم میگرید پس سعی کنید حداقل از 3 الی 4 ماه قبل از مراسم تحقیقات خود را شروع کنید و تلاش کنید تا قبل از اینکه بخواهید به بازار یا مزون ها بروید در ذهن خودتون مدلهایی رو سنجیده باشید و دنبال لباس مد نظر خود بروید نه اینکه به دنبال خوشگلترین لباس عروس .

سومین نکته در خرید لباس عروس

عقاید مذهبی یکی از نکاتی میباشد که در این ده سال تجربه فروش لباس عروس ما به آن خیلی برخورد داشته ایم در انتخاب لباس عروس عقاید مذهبی خانواده هارو در نظر بگیرید متاسفانه عروس خانوم هایی بودن که لباس عروس رو تهیه کردن اما بعد چند روز برگشتند به دلیل اینکه خانواده داماد یا خانواده خودشون این لباس رو به دلیل مدلی که داشته پسند نکردند و لباس که با شوق و ذوق انتخاب کردند رو پس دادن و باز باید کلی تحقیق و بررسی کنند تا به لباس ایده آل بعدی برسند پس قبل از اینکه لباسی رو انتخاب کنید و خودتون رو در آن لباس تصور کنید سعی  کنید عقاید مذهبی را در درجه اولیه قرار بدهید .

چهارمین نکته در خرید لباس عروس

لباس عروس هم مانند باقی سبک های لباس و پوشاک دارای فصول و تایم های مختص به خودشان میباشد همانطور که نمیتوان یک تیشرت را در زمستان پوشید در لباس عروس هم همین موضوع صدق میکند و فصل زمان عروسی شما بسیار مهم میباشد و به عنوان مثال در فصل های زمستان که بارش باران زیاد میباشد نباید لباس بلند و دنباله دار انتخاب کنید چراکه هنگام ورود قسمت پاینی لباس شما کثیف میشود و لباس عروس هم به راحتی نمیتوان تمیز کرد در آن شرایط همچنین قبل از خرید مکان و فضای مراسم خود را مشخص کنید فضای باز میباشد یا تالار با فضای بسته خیلی از پارچه ها میباشند که بسیار گرم میباشند و اگر شما در یک فضای گرم از آن استفاده کنید قطعا از گرما نمیتوانید کار خاصی کنید … خب این تعداد از نکات مهمی میباشد در هنگام خرید لباس عروس باید در نظر بگیرید اما در صفحه هر محصول نکات مختص به خودش را در توضیحات آن قرار داده شده است همچنین در زمان بازدید حضوری یا تماس با کارشناسان مجموعه ایراندخت میتوانید از مشاوره تخصصی استفاده کنید و هر گونه سوالی داشتید با کمال میل پاسخ گو خواهیم بود …

چهارمین نکته در خرید لباس عروس

یکی از مواردی که پر اهمیت هست در تمامی حوزه پوشاک مبحث پارچه میباشد و که ما پیشنهاد میکنیم حتما این موضوع را در نظر بگیرید هر چند پارچه های ارزون و گرون قیمت داریم اما موضوع قیمت نیست بحث زیبایی و آلرژی میباشد خیلی از افراد میباشد که بعضی از پارچه ها حساسیت دارند و این موضوع رو در نظر نمیگیرند و لباسی را با همان پارچه انتخاب میکنند و در زمان پوشیدن آن لباس بعد چند ساعت اتفاق های بدی رخ میدهد که ما اصلا دوست نداریم این موضوع برای مشتریان عزیزمان بیافتد پس در هنگام خرید لباس عروس به این نکته توجه کنید و حتما قبل از خرید لباس تحقیق کنید که شما به کدام پارچه ها حساسیت و آلرژی دارید .

بهترین پارچه برای لباس عروس

پارچه یکی از مهم ترین نکات در انتخاب لباس میباشد مخصوصا لباس های مهم بجز کیفیت پارچه نکات دیگری هم وجود دارد شما عزیزان باید آن را در نظر بگیرید که در ادامه این عنوان به آن اشاره کوتاهی خواهیم کرد .

اولین نکته ایی که باید به آن اشاره داشت اینکه به دنبال بهترین نباشید و سعی نکنید پارچه هارو باهم مقایسه کنید چون این موضوع کاملا سلیقه ایی میباشد اما بیس اصلی و پایه ثابت لباس عروس پارچه ساتن میباشد البته از دیگر پارچه های موجود مانند ابریشم ” پارچه توری ” پارچه دانتل برای زیبایی های لباس عروس استفاده میشود اما اگر علاقمند به پارچه ساتن نیستید میتوانید از دیگر پارچه های موجود استفاده کنید .

نکته بعدی در انتخاب پارچه های لباس عروس این میباشد که از پارچه هایی که وزن لباس را سنگین میکنند دوری کنید یا حداقل مقداری معینی از پارچه های سنگین استفاده کنید چراکه شما قرار است از صبح تا پایان مراسم عروسی این لباس را بر تن داشته باشید پس نباید لباس سنگینی اتنخاب کنید بعد از چندساعت شمارو خسته کنه .

نکته مهمی که خیلی از عزیزان به آن توجه ندارند بحث حساسیت میباشد که طبیعی است افراد به یک سری از اشیا حساسیت داشته باشن و بعد از برخورد با آن اشیا مشکلاتی به وجود بیاید ” پارچه هم از این موضوع دور نیست و اگر لباسی انتخاب کنید که به آن حساسیت داشته باشید ممکن است مراسم شمارو به کلی دچار اشکال کند .

قیمت لباس عروس

موضوع مهمی که همیشه جز الویت های خرید بوده قیمت میباشد در این موضوع مجموعه ایراندخت تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند قیمت های مناسبی برای مدلهای موجود قرار دهد و چون که شما مستقیم از ما خرید میکنید قطعا قیمت ها با بازار و مزون ها تفاوت بسیار زیادی دارد اما به دلیل نوسان قیمت ارز نمیتوان قیمت را درج کرد و شما عزیزان برای اطلاع از قیمت میتوانید با کارشناسان مجموعه ایراندخت ارتباط برقرار کنید و قیمت مدل مدنظر خود را بپرسید همچنین میتوانید اگر سوالایی در مورد با محصولات دارید از کارشناسان ما بپرسید و ما سعی میکنیم بهترین خدمات را برای شما عزیزان قرار دهیم .

انواع مدل لباس عروس

گامی که در مورد انواع مدل لباس عروس صحبت می‌کنیم، باید در نظر داشت که تعداد زیادی از این مدل‌ها وجود دارند. بعضی از مدل‌های معروف لباس عروس عبارتند از:

لباس ساده: یک لباس ساده با طراحی کلاسیک و قابل استفاده در هر نوع مراسم عروسی. لباس شاهزاده: این لباس عروسی با پرده‌ی بلند، طراحی مجلل و لباسی خیلی خاص است.

لباس بالا-پایین: این مدل لباس عروسی شامل یک بالای لباس سفید با یقه بلند و یا بدون یقه و لباس شلواری (بلوز و شلوار) است.

لباس ماهی‌دوزی: این مدل لباس عروسی با طرح‌های جذاب ماهی و ترک‌های رنگی است که به آن زیبایی و جذابیت خاصی می‌دهد.

لباس بالایی ساده با دامن بلند: این مدل لباس عروسی با یک بالا ساده و دامن بلند، طراحی خلاقانه و جذابی دارد. لباس توتو: این لباس عروسی یک لباس کوتاه با طراحی منحصر به فرد، که معمولا با چشم‌پوش و پوشیدن یک جفت صندل و گردن‌بند به همراه است.

لباس توری: این مدل لباس عروسی با یک لباس ساده زیری که از جنس توری است و یک لباس بلند مخملی، طراحی شده است. لباس شامپاین: این مدل لباس عروسی با یک بالای لباس شلواری و یک دامن شیک، طراحی شده که به آن شیکی و جذابیت خاصی می‌دهد.

لباس برزنتی: این مدل لباس عروسی با یک بالای لباس ساده و یک دامن بلند، طراحی شده است که به آن زیبایی خاصی می‌دهد.

لباس آستین بلند: این مدل لباس عروسی با طرح‌های خلاقانه و استفاده از پارچه‌های نرم و جذاب، آستین بلند دارد که به آن جذابیت و زیبایی خاصی می‌دهد.

لباس آستین کوتاه: این مدل لباس عروسی با طرحی ساده و آستین کوتاه، مناسب برای مراسم‌های کوچک و غیر رسمی است. لباس لایه‌ای: این مدل لباس عروسی با چندین لایه از پارچه‌های نرم و جذاب، طراحی شده است که به آن شکوه و جذابیت خاصی می‌دهد. لباس کش: این مدل لباس عروسی با طراحی کش و نرم، قابلیت تنظیم به اندازه بدن شخص را دارد و مناسب برای مراسم‌های رسمی و غیر رسمی است.

لباس با طرح گل: این مدل لباس عروسی با طرح‌های گل، به آن زیبایی و جذابیت خاصی می‌دهد. لباس ساده با برگ‌های پشت: این مدل لباس عروسی با طرح ساده و برگ‌های پشت، به آن شیکی و جذابیت خاصی می‌دهد. لباس با طرح شکلات: این مدل لباس عروسی با طرح شکلات، به آن جذابیت و شکوه خاصی می‌دهد. لباس با طرح توری: این مدل لباس عروسی با طرح‌های توری، به آن جذابیت و شیکی خاصی می‌دهد.